Polo Çantalarda İndiririm Devam Ediyor
Üstelik Kargo Bedava...
Hemen Tıklayın!
x
Üyelik ve Bayilik Bilgilerim
 • Ofiskutum.com'a nasıl üye olabilirim?

  Ofiskutum.com'a üye olmak ücretsiz ve çok kısa bir işlem gerektirir.Kişisel kayıt için 'Üye Ol' kurumsal kayıt içinde 'Kayıt Ol' sekmesinden giriş yapıp gerekli bilgileri girmenize mutakiben kaydınız tamamlanır.Üye veya bayi olmak bütün yenilikleri ve sizi ilgilendirebileceğini düşündüğümüz haber ve diğer bilgileri ilk olarak size ulaştırmamızı ve buradan bir veri tabanı çıkarmamızı sağlar.Doğru veriler müşterilerimiz ile aramızda gelişen alışverişlerin hepsinden bir sonuç çıkarmamızı ve gereksiz bilgilerle müşterilerini sıkan mail yağmuruna tutan bir site olmamamızı sağlayacaktır.

  Buradan kişisel kayıt yapabilirsiniz

  Buradan kurumsal kayıt yapabilirsiniz

 • Üyelik ve bayiliğin avantajları var mıdır?

  Üye veya kurumsal bayilerimiz bizim için öncelikli müşterilerimiz içine alınır haliyle yapılacak olan tüm kampanya,indirim v.s. fırsatlar ilk olarak genel bilgilendirme toplu maillerden önce bu grupta yer alan müşterilerimize sunulur.Bu sayede stoklarla sınırlı veya belli bir adet alım kampanya ürünlerinden ilk olarak faydalanacak grup yine kayıtlı kullanıcı üyelerimiz olacaktır.

  Kayıtlı kullanıcılarımız için  geliştirdiğimiz diğer bir kolaylıkta şu şekildedir.İster okul ister ofis tedariklerinde bi güzellik yap kampanyalarında öncelikli olacaktır.

  Nedir bu 'bi güzellik yap' kampanyaları: Bir ürünü sepete attığınızda o ürün için tanımlanmış ilave bir katkı durumu için kurgulanmış bir hediye puan,ürün v.s. hizmetidir.

  Bu ve daha fazla avantjlardan ücretsiz yararlanmak için birkaç bilgi girişi ile ofiskutum.com'üye / bayi kaydınızı yapın sizde fırsatları değerlendirin.

 • Üyelik ve bayilik bilgilerimde değişiklik yapmak istiyorum,ne yapmam lazım?

  Üyelik ve bayilik bilgilerinizi sisteme giriş yapıp düzenleyebilirsiniz.Kişisel bilgileriniz,adres bilgileriniz gibi tüm kayıtlarınız hesabım sayfasında yer alan bilgi başlıkları altındadır.Saniyeler içinde düzenlemenizi yapabilirsiniz.

   

 • Üyelik ve bayilik giriş şifremi unuttum,ne yapmam lazım?

  Üyelik veya bayilik giriş şifrenizi unutmanız halinda giriş ekranında yer alan şifremi unuttum linkine tıklamanız yeterlidir.Sistem otomatik olarak kayıtlı e-posta adresinize geçici şifrenizi yollayacaktır.Gelen şifrenizle giriş yaptıktan sonra,dilediğiniz zaman değiştirebilir veya bu şifreyi kullanabilirsiniz.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.