Çantalarda Stokları Bitiriyoruz...
Hemen Tıklayın!
x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

% 100 Güvenli Alışveriş

%100 güvenli alışveriş , için neler yapmaktayız? bu bölümde bulabilirsiniz.

SSL sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan özel bir uygulamadır. İnternetin hızlı bir şekilde gelişmesine bağlı olarak e-ticaret sistemleri de gelişime ayak uydurmuş ve dolayısıyla da hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Başta online alışveriş siteleri olmak üzere kişisel kredi kartı bilgilerinin aktarılması gereken durumlarda, veri aktarımının güvenli bir şekilde yapılması sorun olarak karşımıza çıkmaktaydı.
SSL Sertifika sayesinde bu sorun büyük ölçüde çözülmüş olup, güvenli bir veri aktarım işleminin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. SSL sertifikası ile, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirilir ve bu sayede, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanır.Bizim size güvenliğiniz için ilk önerimiz,alışveriş yaptığınız sitenin geçerli ve aktif çalışan bir SSL sertifikayasahip olup olmadığını kontrol etmeniz.
Bu işlem için internette SSL sorgulama dediğinizde sorguyu yapabileceğiniz adresler çıkacaktır.
Buraya site domain adını Ofiskutum.com gibi yazıp enter ladığınızda saniyesinde bu sitenin ssl sertifikası aktifmi başlangıç-bitiş tarihlerine kadar tüm bilgiye erişiyor olacaksınız.

Ofiskutum.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde  kredi kartı ödemelerinizde 3D şifreleme yöntemi ile çapraz kontrollü bir ödeme güvenliği kullanabilirsiniz.

Nedir bu 3D Güvenlik uygulaması :
Öncelikle internet üzerinden online alışveriş yapabilmek için mevcut kredi kartınızı bankanız kanalı ile internet alışverişine açtırmış olmanız ve 3D işlemi için sistem kaydının yapılmış olması gerekir.
Şayet bu işlemi yapmış iseniz mevcut kartınız ile gerekli tüm bilgileri girseniz bile tanımlı cep tel.inize gelecek doğrulama kodunuzu girmedikçe kartınızdan herhangi bir çekim yapılamayacaktır.
Zira 3D doğrulama işlemleri esnasında bu işlem  sahibi olduğunuz kartın ait olduğu banka ile sizin aranızda gerçekleşmektedir.

Ofiskutum.com  sanal ödeme kanallarında " İyzico Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi"  altyapısına entegre edilmiş sistemleri  kullanmaktadır. Ekstrelerinizde bu yansıma İYZİCO / Ofiskutum.com şeklinde olacaktır.

Yukarıda yer alan genel açıklamalar kapsamında Ofiskutum.com tüm bu ticari faaliyetlerini
01/07/2005 tarihinde resmi olarak açılışı yapılmış olan ve aşağıda firma ünvanı adresi ve iletişim bilgileri olan kurulu fiziki mağazası üzerinden gerçekleştirmektedir.

Ofiskutum.com hiçbir koşulda imitasyon,ikinci el,deforme v.s. nitelikleri olan ürün satışı yapmamaktadır.
Ofiskutum.com 'un tüm sahipliği, yasal hakları aşağıda resmi ünvanı,adresi,iletişim bilgileri yer alan kuruma aittir.Gelen faturalarınız bu kayıt üzerinden olacaktır.

Eren Kırtasiye ve Büro Malzemeleri /Nihat Alpaslan
İçerenköy Mah.Karslı Ahmet Cad.Oyacı Sok. 18/A  Ataşehir/İST
info@ofiskutum.com  / 0216 572 32 37 / 0506 479 60 87

Saygılarımızla


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.